Babam Kendini Kaybetti ve Beni Deli Gibi Sikti

Merhaba arkadaşlar ben Tokat’tan Ayşe. 20 yaşında bir genç kızım. Uzun zamandır burada yazılan hikayeleri dikkatle takip ediyorum. Kendi yaşadığım hikayemi sizlerle paylaşmak istiyorum. Benim hikayem 1 yıl önce yaşandı. Ben ailenin tek kızıyım ve üzerime fazlasıyla düşülür. Genellikle benim üzerime titreyen en ağır taraf babam. Ancak ben babamın bu ilgisinin bu kadar ileri gideceğini hiç düşünmemiştim. İşte hikayem babamın bana olan ilgisinin çok ileri gitmesiyle başladı. Lise hayatımın bitmesiyle birlikte üniversiteye başlamadım ve uzun bir süre kendimi iş hayatına verdim. Üniversite planlarımı askıya aldığım bu dönemlerde kendimi fazlasıyla işime vermiştim.

Bir akşam işten eve geldiğimde babam beni kapıda karşılamıştı. Bunu her zaman yaptığı için bana garip gelen bir durum olmadı. Ancak içeri girdiğimde annemin evde olmadığını gördüm. Babam annemin yakın bir arkadaşını görmeye gittiğini söyledi. Odama gidip üzerimi değiştirdim ve yemek yedim. O gün çok yorulmuştum babamla çok oturamadan odama çekildim ve uzandım. Aradan biraz zaman geçti ama ben o kadar yorgun olmama rağmen bir türlü uyuyamamıştım. Kulaklığımı takıp müzik dinlemeye başladım. İlerleyen saatlerde uykuya dalmışım ancak üzerime bir elin değmesi ile sıçrayarak uyandım. Gözümü açtığımda babamın yanımda olduğunu gördüm. Babam yatağa yanıma yatmış ve benim vücudumda ellerini gezdirmeye başlamıştı.

Babam kendini kaybetmiş gibi bakıyordu bana. Göğüslerimi okşamaya ve sıkmaya başladı. Anlamsızca yüzüne bakıyordum babam bir yandan da yarağını çıkarmış oynuyordu. Tüm bunlar karşısında zevke gelmiştim ve kendimi babama bırakmıştım. Artık birbirimize oldukça alışmıştık ve zevkin her halini yaşamaya başlamıştık. Amımı ve kalçalarımı da güzelce okşamaya başladı.  Artık birbirimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor ve tatlı zevklerle buluşturuyorduk. En son zevkten delirmiş ve babamın yarağını ağzıma almıştım. Yaladıkça daha çok azıyordum ve artık onu içime almak istiyordum. O da bu zevkin karşısında daha fazla dayanamadan beni götümden sert bir şekilde sikti. İkimizde çılgın gibi zevke geldik daha sonraki zamanlarda ben üniversiteye başlayana kadar bu böyle devam etti. Hayatımın en macera dolu ve zevkli zamanları olduğunu itiraf edebilirim.

sohbet hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir